Pergoly a altány

Pergoly a altány

Zakázková výroba altánů a pergol zaručuje individuální přístup a navržení nejvhodnějšího řešení přesně pro Vás. Mezi naše realizace patří i objekty s extenzivními zelenými střechami. V designech provádíme čtvercové, obdélníkové i mnohaúhelníkové podstavy, rovné či organické tvary nosných sloupů. Pergoly a altány jsou perfektním doplňkem Vaší zahrady a veřejných prostor.

Střechy a krovy

Dle Vašeho návrhu zkonstruujeme kompletní konstrukci střešního krovu s podbitím i pokládkou tašek. Spolupracujeme s klempíři. Do našeho portfolia patří realizace střech o několika metrech čterečních i velkých střech o stovkách metrů. Výjimkou v naší práci není ani pokládka fólie na ploché a zelené střechy.

Terasy a obklady

Terasy a obklady

Dřevěné terasy při domech a v zahradách zajišťují zpevnění povrchu a krásný přirozený vzhled. Podporují myšlenku propojení domu s okolní přírodou a vznik dalšího obývaného pokoje v zahradě. Mrazuvzdornost a jedinečný výraz dřevěných teras oceníte především v létě, kdy oproti betovoným, či dlážděným povrchům nevzniká efekt přehřívání a zpětného sálání tepla. Dřevěné obklady částí fasád či celých stavebních objektů s vysokou trvanlivostí přidají estetickou hodnotu vašemu domu. Mají své místo při realizaci i rekonstrukci staveb. Chrání objekty před povětrnostními vlivy a dodají budově nezaměnitelný ráz. Mezi hlavní pozitiva při použití dřevěných obkladů patří snadná zpracovatelnost a montovatelnost, mrazuvzdornost a v neposlední řadě nezaměnitelný vzhled.